Modely hlavy

Modely hlavy slouží jako výukové pomůcky ve školách, ve zdravotnických zařízeních pro vzdělávání pacientů apod. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní anatomické modely, které jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají dlouhou životnost. Všechny anatomické modely hlavy jsou vyrobeny detailně tak, aby co nejpřesněji znázorňovaly anatomii lidské hl...

zobrazit více

Modely hlavy slouží jako výukové pomůcky ve školách, ve zdravotnických zařízeních pro vzdělávání pacientů apod. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní anatomické modely, které jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají dlouhou životnost. Všechny anatomické modely hlavy jsou vyrobeny detailně tak, aby co nejpřesněji znázorňovaly anatomii lidské hlavy a krku.

Modely hlavy Počet produktů: 7

 • 4351 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Mediální a čelní řez hlavou - anatomická pomůcka. 2 modely ukazují řez čelní a střední části hlavy - připevněno na desce. Tento vysoce kvalitní model ukazuje důležité anatomické struktury hlavy se všemi detaily. Průřez mozku, míchy, vedlejších nosních dutin aj.

  4 351 Kč
 • 2668 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Mediální řez hlavou - připevněno na desce - velmi kvalitní model hlavy ukazuje všechny důležité anatomické detaily hlavy. Jde o výbornou výukovou pomůcku jak pro vzdělávání budoucích lékařů a zdravotníků, tak pro výuku základních a středních školách a vzdělávání pacientů v ordinacích lékařů.

  2 668 Kč
 • 10511 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Nejpropracovanější model lidské hlavy v naší nabídce. Model hlavy v životní velikosti se dá rozdělit na 6 částí. Je dodáván s podstavcem. Hlava obsahuje 4dílnou vyjimatelnou polovinu mozku s vyznačenými tepnami, oko se zrakovým nervem.

  10 511 Kč
 • 27881 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Anatomický model luxusní - hlava s krkem - 4 části - evropský typ. Model v životní velikosti. Levá část ukazuje svaly, nervy, cévy a kostnaté struktury. Obsahuje vyjimatlnou polovinu mozku. Hlavu je možné dále rozdělit vertikálně na poloviny. Hlavu je možé oddělit od krku. Dodáváno s podstavcem.

  27 881 Kč
 • 29882 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Asijská luxusní hlava s krkem - 4 části - model hlavy - výuková pomůcka Model hlavy v životní velikosti. Levá polovina hlavy ukazuje svaly, nervy, cévy a kostnaté struktury hlavy, obsahuje onimatelnou polovinu mozku. Hlavu je možné oddělit od krku. Dodáváno s podstavcem.

  29 882 Kč
 • 8860 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Anatomický model poloviny hlavy se svaly. Dodáváno na stojanu. Velmi kvalitní provedení. Model ukazuje vnější, povrchový a vnitřní (střední) struktury hlavy a krku. Kvalitní, detailně zpracovaný model hlavy se svaly je vhodný jako výuková pomůcka do škol a zdravotnických zařízení.

  8 860 Kč
 • 23213 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Svalstvo krku a hlavy - 5 částí, rozměr: 36x18x18 cm, hmotnost cca 2kg. Zobrazuje povrchové svaly, cévy a nervy. Model hlavy se svaly je možné rozložit na pět částí. Mozek je možné vyjmout a rozdělit na tři části. Všechny důležité anatomické struktury lidské hlavy jsou podrobně popsány.

  23 213 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek