Modely kůže Počet produktů: 5

 • 7081 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Tento 3D model lidské kůže je zvětšen 70x. Je na něm proto velmi dobře patrná skladba kůže a jejích jednotlivých vrstev. Jednotlivé vrstvy pokožky jsou diferencované a důležité struktury, vlasy, mazové a potní žlázy, receptory, nervy a cévy jsou detailně zpracovány.

  7 081 Kč
 • 1398 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Detailně propracovaný model kůže - řez kůží - ukazuje ve vysokých detailech mikroskopickou strukturu kůže. Na modelu kůže lze pozorovat různé buněčné vrstvy u bezvlasé pokožky ( např. dlaň ruky) a pokožky s vlasy nebo chlupy (např. ruka - předloktí)

  1 398 Kč
 • 1429 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Anatomický model kůže ukazuje zdravou kůži a 5 různých fází maligního melanomu. zdravé maligní buňky na povrchu v epidermis maligní buňky začínají napadat papilární vrstvu maligní buňky vyplnily papilární vrstvu maligní buňky napadají retikulární vrstvy maligní buňky dosáhly podkožní

  1 429 Kč
 • 1874 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Anatomický model - řez kůží - zvětšeno 40x oproti skutečné velikosti. Model ukazuje pokožku s vlasy a bez vlasů, aby byly patrné různé vrstvy kůže u chlupaté a holé kůže. Na modelu jsou znázorněny: vlasové folikuly, mazové žlázy, potní žlázy, receptory, nervy, cévy. Te

  1 874 Kč
 • 2381 Dodáváme do 3-7 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Anatomický model vlasové pokožky hlavy - model je 70ti násobná zvětšenina skutečné pokožky. Rozměr modelu: 26x33x5 cm, hmotnost: 1kg. Dodáváno na podstavci. Model kůže ukazuje nervy, cévy, potní žlázy, receptory, mazové žlázy a vlasový váček.

  2 381 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek