Seznam produktů výrobce Heymans

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 4180 Termín dodání ZDE

  Kvalitní malé trampolíny Trimilin Junior jsou určeny především ke cvičení s dětmi. Pro hru, ale i sportovní cvičení, tanec, procvičování běhu nebo k rehabilitaci kloubů nohou, kolen a kyčlí. Nabídka několika druhů trampolín se rozlišuje v průměru, zatížení a uchycení, což má vliv na celkové pružnosti trampolíny.

  4 180 Kč
 • 7660 Termín dodání ZDE

  Kvalitní trampolíny Trimilin Med jsou určeny především k profesionálnímu využití. Pro sportovní dynamické cvičení, tanec, vytrvalostní trénink běhu nebo k rehabilitaci kloubů nohou, kolen a kyčlí. Nabídka několika druhů trampolín se rozlišuje v průměru, zatížení a uchycení, což má vliv na celkové pružnosti trampolíny.

  7 660 Kč
 • 8995 Termín dodání ZDE

  Kvalitní trampolíny Trimilin Pro jsou určeny především k profesionálnímu využití. Pro sportovní dynamické cvičení, tanec, vytrvalostní trénink běhu nebo k rehabilitaci kloubů nohou, kolen a kyčlí. Nabídka několika druhů trampolín se rozlišuje v průměru, zatížení a uchycení, což má vliv na celkové pružnosti trampolíny.

  8 995 Kč
 • 5464 Termín dodání ZDE

  Kvalitní trampolíny Trimilin Sport jsou určeny především k profesionálnímu využití. Pro sportovní dynamické cvičení, tanec, vytrvalostní trénink běhu nebo rehabilitaci kloubů nohou, kolen a kyčlí. Nabídka několika druhů trampolín se rozlišuje v průměru, zatížení a uchycení, což má vliv na celkové pružnosti trampolíny.

  5 464 Kč
 • 8971 Termín dodání ZDE

  Kvalitní trampolíny Trimilin Swing jsou určeny především k profesionálnímu využití. Pro sportovní dynamické cvičení, tanec, vytrvalostní trénink běhu nebo rehabilitaci kloubů nohou, kolen a kyčlí. Nabídka několika druhů trampolín se rozlišuje v průměru, zatížení a uchycení, což má vliv na celkové pružnosti trampolíny.

  8 971 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek