PLATEBNÍ METODY - WWW.CVICEBNI-POMUCKY.CZ

Objednané zboží je možné uhradit těmito způsoby.

 

HOTOVĚ NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ

Vybrané zboží při osobním odběru v Brně Kolaříkova 1, je možné uhradit v hotovosti na místě. Platební karty nepřijímáme. Nejbližší bankomat je vzdálen asi 60m, na poště v Řečkovicích. Není nutné mít přesně odpočítanou částku, vždy máme dost drobných, abychom Vám mohli vrátit.

MANIPULAČNÍ POPLATEK: 10,- KČ

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Úhradu bankovním převodem můžete zvolit i při osobním odběru - místo klasické platby v hotovosti. Nejčastěji je ale tento způsob používám při zaslání zboží na adresu. Platební převod proběhne předem, před dodáním zboží.

Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky, částka (celková částka zboží + poštovné) Vám přijde také v potvrzovacím emailu. Číslo účtu, na který provedete úhradu: 2700065648/2010, vedený u Fio banka, a.s.

Zboží je zasláno po připsání platby na náš účet.

Pokud se náhodou stane, že provedete úhradu a zboží nemůže být dodáno a Vy si nevyberete náhradní zboží, obratem vracíme peníze zpět na účet, z něhož byla úhrada provedena.

POŠTOVNÉ: 85,- KČ (Česká pošta)

DOPRAVNÉ: 100,- KČ (DPD)

DOBÍRKOU

Nejběžnější způsob platby je platba na dobírku. Tzn. že za zboží zaplatíte při jeho převzetí pošťákovi nebo jinému dopravci. Neplatíte tedy nic předem. Poštovné je ovšem navýšeno o doběrečný poplatek, tedy poplatek za zpracování hotovosti poštou, který činí 35,- Kč.

POŠTOVNÉ: 120,- KČ (Česká pošta)

DOPRAVNÉ: 135,- KČ (DPD)

PLATEBNÍ BRÁNA GOPAY

Stále větší oblibu má platba online bankovním převodem nebo platební kartou. Hlavní výhodou je rychlé zpracování platby, pohodlí uživatele a minimum chyb při zadávání platby.

POŠTOVNÉ: 85,- KČ (Česká pošta)

DOPRAVENÉ: 100,- KČ (DPD)