Cvičení na trampolíně

Cvičení na trampolíně

Neúnavné a vytrvalé skákání, posilování svalů, o nichž jste možná doposud netušili, a hlavně zábava. Přesně tak by se dal charakterizovat takzvaný jumping neboli skákání na malých trampolínách. Při cvičení na trampolíně vypotíte litry vody. Tento sport získává stále více na oblíbenosti a pouští se do něj spousta žen i mužů. Cvičení na trampolínách bude bavit každého, kdo chce mít pevné tělo.

Chcete-li zhubnout a zbavit se nevzhledných špíčků, potom je pro vás jumping tím pravým ořechovým. Dokonce se pořádají různé hodiny cvičení na trampolínách. Tyto hodina se skládají z rychlých sprintů, pomalejších skoků a silových prvků. Hodina je zakončena posilováním břicha a strečinkem. Cviky pro cvičení na trampolínách posilují hluboké zádové a břišní svaly, čímž získáte správné držení těla. Balanční cviky jsou na trampolíně náročnější než na pevné zemi, ale o to více zábavy si užijete.

Ale cvičení na trampolíně prospívá nejen vašemu tělu, ale i mysli. Při skákání se zbavíte špatných myšlenek, odbouráte stres a vyčistíte si mysl.

Čemu cvičení na trampolíně prospívá?

  • Vyplavuje endorfiny. Díky tomu se vám během krátké doby skákání zvedne nálada.
  • Rovnoměrně zpevníte postavu a shodíte přebytečná kila. Nemusíte se mučit na strojích v posilovně.
  • Třicet minut skákání večer po práci či přes víkend vás osvěží a odstraní stres.

Trampolínu budete využívat nejen vy, ale i celá vaše rodina. Trampolína na jumping je vhodná pro všechny věkové kategorie. Dokonce jsou k dostání i trampolíny pro děti, jež jsou opatřeny ochrannou sítí.

Domů, na zahradu či na chatu?

Na trhu je k dostání pestrá škála trampolín. Liší se nejen svou kvalitou, ale také velikostí skákací plochy. Jestliže chcete trampolínu do domácnosti, potom doporučujeme zvolit menší rozměry (průměr do dvou metrů). Menší trampolína na jumping se tak hodí i do interiéru.

Jestliže jste vybaveni zahradou, nebo máte chatu, můžete koupit trampolínu a nainstalovat si ji do těchto prostor. To už doporučujeme větší trampolíny, jejichž nosnost je i více než 120 kilogramů. Ujistěte se, že trampolína je přizpůsobena venkovnímu prostředí a že může venku být.

Menší trampolíny do interiéru

Pokud nemáte to štěstí a nemáte zahradu, budete hledat trampolínu do interiéru. K těmto účelům doporučujeme skákací trampolínu s průměrem 100 cm. Je vhodná spíše pro pokročilé, kteří již umí skákat na střed. Výhodou takové trampolíny je, že nepotřebujete spoustu místa na její umístění. Ceny těchto trampolín se pohybují kolem 2 000 Kč až 3 000 Kč.

Trampolíny na zahradu

Dostatečně velký prostor láká ke koupi větších trampolín. Na zahradu jsou určeny velké trampolíny s ochrannou sítí, díky níž se nezraní ani vaše děti. Musíte zde počítat s vyšší pořizovací cenou, která je už nad 3 500 Kč. U těchto trampolín se dívejte nejen na velikost, ale také na nosnost.

Náš internetový obchod nabízí pestrou škálu trampolín, stačí si pouze vybrat. Budete spokojeni s kvalitou, cenou i s profesionálním jednáním.